BIOSMED CENTRUM ZDRAVIA A KRÁSY

BIOINTEGROVANÁ MEDICÍNA
Celostná medicína

BIOSMED - CENTRUM ZDRAVIA A MASÁŽE

Naše centrum má holistický prístup pre zdravie a krásu. Máme individuálny prístup s biointegrovanou, celostnou starostlivosťou o zdravie a krásu každého jedinca.
Venujeme sa psychologickým, rodinným, spoločenským, etickým a duchovným, ako aj biologickým rozmerom zdravia a choroby. Holistická medicína je forma liečenia, ktorá berie do úvahy celého človeka – telo, myseľ, ducha a emócie, a to pri hľadaní optimálneho zdravia a pohody.
Podľa filozofie holistickej medicíny môže človek dosiahnuť optimálne zdravie, čo je hlavný cieľ praxe holistickej medicíny, a to práve získaním správnej rovnováhy v živote. Týmto spôsobom, ak ľudia majú nerovnováhu (fyzickú, emocionálnu alebo duchovnú) vo svojom živote, môže to negatívne ovplyvniť ich celkové zdravie.
Spolupracujeme s talianskymi medicínskymi produktormi, ktorý sa zaoberajú biointegrovanej medicíne veľa rokov a firmami, ktoré majú dlhú tradiciu v oblasti zdravia a krásy.
V našom centre Biosmed vám ponúkame ayurvedické masáže, oxygenoterapia s prístrojom, relaxačné procedúry, terapie pre psychiku a emocie metóda Dr. Bach. Každému poskytneme maximálnu starostlivosť a možnosť zlepšiť rovnováhu v živote.

„MEDICÍNA JE LEN JEDNA, PRETO VERÍME, ŽE V RÁMCI PROCESU INTEGRÁCIE JE UŽITOČNÉ NEDELIŤ, ALE SPÁJAŤ SILY DO SÚČINNOSTI PRE JEDNOZNAČNE POZITÍVNY ÚČINOK.“