Poradenstvo

Volám sa Oľga Ricotti. Od roku 1986 som začala  žiť a pracovať v strednom Taliansku, nakoľko pochádzam zo slovensko – talianskej rodiny.

V roku 2002 ma moja túžba po poznaní zaviedla do Austrálie a na Nový Zéland, kde som mala možnosť spoznať život kultúry, ktorá je úzko spätá s panenskou prírodou.

Tu však moje cestovanie len začalo, nakoľko nasledujúcich pár rokov som strávila v orientálnych krajinách. Mala som možnosť stretnúť sa s ľuďmi, ktorí sa venujú alternatívnym metódam liečenia s veľmi pozitívnymi výsledkami.

Bios Medica

Môj záujem o alternatívnu liečbu bol taký silný, že som sa rozhodla v tomto smere vzdelávať a získané vedomosti a skúsenosti mi umožňujú pomáhať ľuďom, ktorí hľadajú pomoc prostredníctvom prírody a veria v sebauzdravenie.

 Venujem sa Bachovej kvetovej terapii, Bio-Terapii, harmonizácii tela a čakier, meditácii, reiki.

Bachovu terapiu som študovala v Prahe priamo v „The Bach Centre“ špecializujem sa na ženy riešiace svoju rolu partnerky, či matky, tehotenstvo a pôrod, choroby a ich príčiny, pomoc pre deti v predškolskom a študentskom veku.

Od roku 2016 spolupracujem s talianskou medicínskou firmou, ktorá je zameraná na alternatívny spôsob liečby s unikátnymi prírodnými preparátmi zamerané pre ženy v každom veku, pomoc pri onkologickej liečbe, imunita a detoxikácia.

Cítim túto prácu, ako poslanie, ktoré mi dáva zmyslel a radosť s každým  klientom, ktorému sa vráti pozitívna energia a vitalita do života.

Čo o nás hovoria naši zákazníci?

Peter – Zvolen

Som vyštudovaný letecký inžinier, ktorý svet okolo seba vnímal cez vzorce, fyzikálne zákonitosti a k týmto službám som bol úprimne povedané skeptický ako mnoho ľudí. Nazývame to rôzne ako napríklad duchovný šarlatáni a podobne. Dnes to hovorím otvorene, lebo to moje vnímanie bolo skutočne také. Život ma ale dostal do stavu, kedy som sa cítil vyhorený, negatívny a unavený. Priatelia mi ponúkli takúto možnosť riešenia a ja som sa chytal ako sa hovorí aj poslednej slamky.

Dostal som sa do rúk Oľgy, ktorú som vnímal ako veľmi milého a pozitívneho človeka a tak som začal absolvovať jej terapie. Úprimne, vôbec som tomu nerozumel, ale potreboval som zmenu a tak som začal vnímať veci, ktoré mi doteraz nič nehovorili. Začal som pociťovať príliv energie, bol som menej unavený a zrazu som nepotreboval vzorce, ale Oľgu lebo som sa cítil dobre. Pocit bol ten rozhodujúci aspekt a nie to ako, prečo a čo to spôsobuje. Odovzdal som sa do jej rúk..

Postupom času som sa vďaka Oľge začal v danej oblasti orientovať a dnes musím povedať, že som našiel svojho duchovného mentora, Život dnes vnímam úplne inak. Preto ďakujem, že sú ľudia, ktorí nevnímajú len štandartný konzumný život plný stresu a naháňaním sa za majetkom. Môj život sa stal krajší, úspešnejší a preto som rád, že som mal možnosť otvoriť ďalšie dvere života, kde je radosť, úcta, pokora a láska. Život prináša rôzne situácie a niekedy človek potrebuje pomoc, podporu a blízkeho človeka. Ja mám Oľgu. ĎAKUJEM!

Miriam – Nové Zámky

“Telo, myseľ, duch – uzavretý kruh”

Je jedno kým ste, ako sa sa cítite a čo prežívate v daný moment, keď neviete nájsť samého seba, svoju cestu a nastaviť svojmu životu svoju tvár, kým nestretnete človeka ako je Oľga…

Poznám Oľgu s Mozesom už pár rokov a jediné čo ich vystihuje ako prvotná myšlienka je – odporúčam. Odporúčam každému, aby si k nim našiel cestu, skúsil čo im ponúknu a veril v to, že dokáže byť v živote šťastný a spokojný.

Zažila som v živote veľa chvíľ v ktorých mi boli nápomocní a dúfam, že im to budem vedieť vrátiť.

Pomohli mi keď som ich najviac potrebovala a pomáhajú mi stále, vďaka Oľginým terapiám je zo mňa lepší človek po duchovnéj stránke a vďaka Mozesovým masážam sa cítim fit.

Za to že sú, im z celého srdca ďakujem.

Mária

Volám sa Mária a momentálne som na materskej dovolenke. Oľgu poznám už 6 rokov. Pre niekoho je to veľa pre niekoho málo…. Pre mňa málo, pretože poznať takého človeka ako je Oľga som si priala celý život. Od doby keby som ju spoznala môj život dostal zmysel. Začal sa uberať tým správnym smerom a s tou správnou energiou. Začala som sa na život pozerať úplne inak. Každý deň dostal pre mňa význam.

K Oľge ma doviedla nešťastná láska. Však viete ako to chodí. V tej chvíli si myslíte, že nastal koniec sveta a že jediný mučeníkom na svete ste práve vy. Neverila som si, že to zvládnem a už vôbec nie, že mi môže pomôcť nejaká energia a Bachove kvapky. Keď som ale vošla do dverí a spoza stola sa na mňa usmiala pekná, príjemná blondínka….myslela som si, že vidím anjela.

Jej hlas pôsobil ukludňujúco a jej slová dávali pre mňa v tej chvíli význam. Po hodinovom trápení sa so mnou som od nej odchádzala plná elánu, sebaúcty, energie a s fľaštičkou Bachových kvapiek. Do dnešného dňa jej ďakujem a vždy, pri našom stretnutí, sa zasmejeme na našom prvom stretnutí, ktoré bolo plné emócií. A potom sa naše stretnutia opakovali. Nielen keď bol problém ale aj keď človek už strácal energiu. Vrátim sa ešte k tej nešťastnej láske. Z tej nešťastnej lásky je už ročné manželstvo.

Ďalšou ranou pod pás bola smrť mojej maminky. Zvládla som to len vďaka Reiky. Každodenným cvičením, každodennou terapiou som začala opäť žiť. Bolo to ťažké obdobie ale zvládla som ho. Naučila som sa pozitívne myslieť. Viem, že každý máme svojho anjela strážneho….. ja mám dvoch…. v nebi moju maminku a na zemi Oľgu.

Môj ďalší veľký problém nastal asi pred 3 rokmi, keď mi doktori odporučili vybrať vaječníky. Z toho vyplynulo, že žiadne vlastné deti, po ktorých som tak túžila, mať už nebudem. A vtedy som sa zložila. Myslela som si, že to zvládnem, že som silná. Cvičila som meditáciu každý deň, ale moja energia nebola natoľko silná aby som to prekonala. A tak opäť som sa len utiekala k Oľge. Jej slová a energia mi dodali opäť chuť žiť. Pracovali sme spolu svedomite. Odmietla som operáciu, čo sa všetkým zdalo vtedy, že sa rútim do záhuby, ale ja som verila Oľge a hlavne sama sebe, že to dokážem. A výsledok?! Mám 2,5 ročnú dcéru a teraz, za pár dní, čakáme druhý prírastok do rodiny.Ďakujem jej za jej č as, za jej slová, za jej energiu. Keby som vtedy počúvla doktorov a nie Oľgu, nemám taký krásny život s mojou dcérou a manželom ako teraz.

Oľga je ANJEL. Je veľmi málo takých ludí, ludí s takým veľkým srdiečkom, s nádejou v očiach a s energiou, ktorá dokáže zmeniť, nielen človeka ale aj celý jeho svet.

Ďakujem Oľge, že som mala možnosť ju poznať, pretože mi zmenila život. Vďaka nej mám rodinu, pekný život a hlavne priateľa, na ktorého sa môžem kedykoľvek obrátiť.

Veronika

Ahoj, Olinka,

chcem sa Ti poďakovať za nádherných 8 rokov, odkedy Ťa poznám a v ktorých sa v mojom živote, vďaka našim stretnutiam,veľmi veľa vecí zmenilo k lepšiemu.

Dnešný život je plný hektiky, únavy, starostí a mnohí sme často vyčerpaní, odsúvame čas na seba, rodinu,priateľov.., usmievame sa menej, zabúdame sa tešiť z maličkostí, strácame silu riešiť problémy, ťažšie zvládame situácie, ktoré so sebou prináša život… Stáva sa to každému z nás.. Ale ja som šťastná, že mám Teba a vždy, keď sa veci nakopia, alebo stojím ako v začarovanom kruhu, neviem.., hľadám riešenia..,stačí mi stretnutie s Tebou, Tvoja terapia, Bachove kvety a zrazu sa všetko pohne vpred,vždy pocítim nával neskutočnej energie, pokoja, šťastia, radosti a viem ako ďalej.. Vďaka tvojim radám, terapiám je môj život krajší, pokojnejší, jednoduchší ,naplnený láskou a šťastím.

Nikdy by som neverila, ako vnútorná energia dokáže pozitívne zmeniť veci v živote a kam nás dokáže posunúť.

Ďakujem, že si tu pre nás a že Ťa máme !!! Veronika

Klientka

Možno poznáte ten pocit, že ste sa ocitli niekde na križovatke a neviete, ktorým smerom sa mate pohnúť….Práve v tomto období som stretla Oli, ktorá mi veľmi pomohla a podporila ma pri výbere, tej cesty po ktorej kráčam teraz a som šťastná, že som ju spoznala, lebo je veľmi ľudská, chápavá, neposudzuje a s láskou vám vie poradiť, čo by mohlo byt pre vás v danom okamihu to správne…

Citlivo pri tom využíva svoje odborné znalosti z Bachovej terapie, ako aj svojho daru vnímať veci, ktoré sa ešte len udejú…

Daniela – Banská Bystrica

Po dlhom case, ked som uz nemohla poriadne otocit krkom a mala za sebou zopar prebdenych noci a v sebe liekov, proti bolesti (co je v mojom pripade, krajne riesenie), mi kamaradka odporucila vyborneho masera.

Po absolvovani masaze sa mi velmi ulavilo a bolest okamzite ustupila, po niekolkych dnoch som uz mohla v pohode hybat krkom. Teraz sa snazim pravidelne, aspon raz za mesiac ist na masaz preventivne, aby som bola fit:). Okrem toho z Mozesa vyzaruje neskutocny pokoj a v salone vladne prijemna relaxacna atmosfera. Vrelo odporucam

DANIELA  BANSKA BYSTRICA